До Всесвітнього дня здоров’я

10 квітня  психологічна служба разом з бібліотекою ПДАУ провели святковий захід з нагоди Всесвітнього дня здоров’я «Здоровий стиль життя–це…», в якому взяли участь більше 60 здобувачів  різних спеціальностей.

Студенти переглянули відеоролики, які направили наші студенти на Всеукраїнський конкурс творчих робіт, що ініціювала Асоціація психологів вищої школи України до Всесвітнього дня здоров’я. Щирі оплески та подарунки отримали студенти-переможці першого туру конкурсу творчих робіт:

-  Алмазова Єлизавета та Оніпко Єгор (керівник –зав каф. нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин, к.вет.н., доц.Ганна Омельченко);

- Євгенія Тютюнник (керівник – доц. каф. публічного управління та адміністрування, к.пед.н., доц. Ірина Шупта);

- Єлизавета Юрченко і Валерія Соляник  (керівник – доц. каф. селекції, насінництва і генетики, к.с-г.н., доц. Світлана Юрченко);

- Юлія Баран, Діана Нетребко Данило Колбасюк Ростислав Калюжний, Юлія Годунок, Артем Авраменко, Вікторія Карпова, Ірина Ропотило, Аліна Фіцай (керівник -  проф. каф. підприємництва і права, к.е.н., доц. Алла Світлична);

- Яніна Завгородня  (керівник – доцент каф. харчових технологій, к.с.-г.н., доц. Віктор Юхно).

Керівниця психологічної служби Ірина Плаксієнко провела вікторину «Валеологія - наука про здоров’я», самі обізнані також отримали корисні подарунки.

Учасники заходу також познайомились з виставкою книжок  з фонді нашої, де багато корисної інформації щодо ЗСЖ, та насолодилися поезією художня керівниці Студії поетичної творчості Тетяни Василенко.

Соціальна п едагогиня психологічної служби Наталія Авраменко розповіла присутнім про історію виникнення кефіру та поживну якість цього продукту різних торгових марок. Всі присутні мали змоги познайомитись с йогуртова бактерія через мікроскоп.

З соціальною педагогинєю психологічної служби Іриною Шуптою обговорили та спробували на практиці гімнастику доктора Ширшова і танцювальну фітнес-програму Зумбу.

А закінчився захід дегустацією дуже смачних травяних чаїв з дієтичним мармеладом. Здоровий стиль життя – це шлях до щастя!