До Всесвітнього дня здоров'я

10 квітня у великій читальній залі бібліотеки ПДАУ пройшов захід, присвячений Всесвітньому дню здоров'я, організований Психологічною службою ПДАУ за допомоги бібліотеки.

Керівниця Психологічної служби Ірина Плаксієнко презентувала проекти студентів, підготовані для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських творчих робіт "Здоровий стиль життя - це ...", що проводить АПВШУ; розповіла про складові здоров'я, від чого вони залежать і як впливають на наше повсякденне життя; провела вікторину з цікавими питаннями з валеології, правильно відповідаючи на які можна було отримати корисні подарунки.

Соціальний педагог Наталія Авраменко розповіла пізнавальну історію про виникнення кефіру та йогурту й надала змогу всім присутнім побачити через мікроскоп який вигляд має справжня йогуртова бактерія.

Ірина Шупта, соціальний педагог, розповіла про гімнастику для шиї доктора А. Ю. Шишоніна, техніки самомасажу, танцювальну фітнес-програму Зумбу і на практиці показала деякі вправи з них. Відвідувачі заходу охоче повторювали їх за пані Іриною.

Директорка бібліотеки Наталія Кузьміна розповіла про видання, в яких можна знайти багато цікавої та корисної інформації щодо здоров'я, його підтримки, що містяться у фонді бібліотеки.

Тетяна Василенко, художня керівниця Студії поетичної творчості, зачитала власний вірш "За здоровий спосіб життя" про шкідливі продукти та чим можна їх замінити, про активний відпочинок і спорт, що допомагають тримати себе у формі.

Наприкінці заходу всіх охочих запросили на чаювання, запропонувавши продегустувати природні чаї з різних трав та корисні смаколики.

Дякуємо всім за активність, чудовий настрій та приязну атмосферу!