До ПДАУ завітали учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. Івана Петровича Котляревського

15 та 16 травня 2023 року Полтавський державний агарний університет відвідали учні Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. Івана Петровича Котляревського». Їхній візит був пов'язаний із Днями науки, що тривали в ліцеї з 15 до 20 травня.

У понеділок, 15 травня, завітали восьмикласники із класною керівницею Євгенією Штондою. Супроводжувала гостей Юлія ОВСІЄНКО. Знайомство із територією Університету взяла на себе інспекторка дирекції студмістечка Валентина ПЕДОРЯКА.

Першою локацією ліцеїстів стало знайомство із лабораторією відновлюваних джерел енергії ПДАУ. Завідувач лабораторії Володимир КАЛІНІЧЕНКО розповів про будову й призначення сонячних колекторів і батарей, розповів про майбутнє сонячної енергетики світу й України.

Наступною локацією екскурсії був віварій університету, де гості мали нагоду насолодитися спілкуванням із тваринами та птахами, пригостити їх смачними гостинцями та визначити площу покрівельних матеріалів будиночків для качок, що мешкають на території віварію родинами.

Завершальним етапом ознайомчої екскурсії стала побудова математичної моделі за допомогою комп’ютерних технологій, яку продемонструвала Юлія ОВСІЄНКО.

Не залишилося поза увагою гостей поле для мініфутболу та спортивний майданчик ПДАУ.

У вівторок, 16 травня, гостями Університету були учні 10–11-х класів разом із класними керівницями Тетяною Птичеко та Наталія СУШКО.

Супроводжувала гостей Юлія ОВСІЄНКО. Ознайомчу екскурсію територією університету проводила Юлія РАДОЧІНА.

На гостей чекали цікавинки кафедри інформаційних систем і технологій університету, які для них підготувала Олена ОДАРУЩЕНКО разом зі студентами, що навчаються за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології.

Учні ліцею вподобали віварій університету, зокрема його мешканців. Старшокласникам випала нагода не тільки визначити площу покрівельних матеріалів, а й порахувати об’єм будиночків і водойм на території віварію. Погодні умови створили приємну атмосферу для перебування на території ПДАУ, а співробітники зацікавили розповідями про історію навчального закладу, його традиції, перспективи розвитку. І гості університету, і його господарі були одностайні в тому, що хоча ці екскурсії були першими, але не останніми, оскільки на території нашого чудового закладу освіти є ще багато надзвичайно цікавих куточків.