День відкритих дверей у ПДАУ

25 березня 2023 року у Полтавському державному аграрному університеті (ПДАУ) відбувся День відкритих дверей. Майбутні випускники і їх батьки завітали до нашого універститету, щоб ознайомитись зі спеціальностями, деталями вступу, територією та кампусом містечка. До уваги студентів було представлено перелік спеціальностей, за якими вони зможуть навчатися, серед яких спеціальність 126 ІСТ. Професор кафедри д. т. н. Одарущенко О. М. звернув увагу абітурієнтів на актуальність спеціальності 126 ІСТ, підкреслив необхідність ринка праці як в Україні так і за її межами. Наголосив на постійній перспективі до розвитку. Студенти кафедри інформаційних систем та технологій, а саме Федорчин Марк, Шкурба Анастасія та Горда Віталіна підготували насичену програму. Була створена презентація про спеціальність інформаційні системи та технології. Крім того студенти розповіли про особистий досвід і роботи, в яких приймали участь.

Ми хочемо закликати вас вступити до ПДАУ, а саме на спеціальність 126 ІСТ, бо з нами ви отримаєте якісні знання і захоплююче студентське життя. Чекаємо на кожного!