День Гідності та Свободи

Для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності 208 Агроінженерія інженерно-технологічного факультету куратори груп ЛАВРЕНКО Володимир, БАБИЧ Ярослав, ГОРЮНОВ Богдан, ЛАЗОРЕНКО Андрій та завідувач кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту ГОРБЕНКО Олександр провели виховний захід до Дня Гідності та Свободи.

Бесіди проведено з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали і зараз стоять на захисті демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сьогодні наша країна, яка продовжує боротьбу за Гідність і Свободу, є лідером цього процесу. Боротьба за демократичні цінності об'єднала навколо України усі цивілізовані держави. З перших днів повномасштабного вторгнення московитів слова та дії підтримки лунали з різних куточків світу.

Нам допомагають зброєю: «Енлави», «Байрактари», «Леопарди», «Петріоти»... Але зброя – це лише інструмент, який набуває сили у руках людини. Раб, якого змушують брати участь у загарбницькій війні, заряджає свою зброю страхом і ненавистю. Вільна людина, яка захищає свою землю – Гідністю, жагою Свободи і Патріотизмом.