Цікава кураторська година зі студентами-першокурсниками спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

20 вересня 2023 року першокурсники групи 204ТВППТбд_11 спільно з кураторкою групи, професоркою кафедра біології продуктивності тварин ім. академіка О. В. Квасницького канд. с.-г. наук Ларисою Кузьменко завітали до психологічної служби ПДАУ.

Керівниця психологічної служби, практична психологиня Ірина Плаксієнко розповіла здобувачам вищої освіти про основні завдання психологічної служби ПДАУ з піклування про психічне здоров’я студентів і надання їм психологічної допомоги, з забезпечення психологічної стійкості всіх учасників освітнього процесу в умовах війни.

Вона ознайомила студентів з головними напрямами діяльності психологічної служби, з превентивною, просвітницькою, консультативною та корекційною роботою співробітників психологічної служби.
Студенти жваво обговорили свої очікування від навчання в Університеті, свої вподобання та хобі. Задля налагодження дружніх стосунків в групі пані Ірина запропонувала здобувачам виконати проєктивний малюнок «Моє ім’я».
Наостанок студенти залюбки виконали вправу «Добре-погано».  Кураторська година пройшла в теплій і невимушеній атмосфері.