Чергове поповнення наукового потенціалу України доктором філософії

Факультет ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету є чудовим місцем, де відбувається підготовка майбутніх високопрофесійних випускників. У свій час вони займуть достойні посади, та з гордістю і всією відповідальністю будуть виконувати покладені на них обов’язки заради благополуччя нашої держави. Слід зазначити, що факультет ветеринарної медицини славиться не лише підготовкою кваліфікованих лікарів ветеринарної медицини, але й науковців.
Так, до рядів науковців можна сміливо віднести Євгена Стародуба, який у стінах нашого закладу мав змогу пройти підготовку за ОНП Ветеринарна медицина, спеціальністю 211 Ветеринарна медицина й захистити дисертацію на тему «Трихостронгільоз гусей (поширення, діагностика та заходи боротьби)».
Наразі у руках Євгена з’явився довгоочікуваний документ – диплом доктора філософії, який є свідченням його наполегливості та старанності. Цей документ відкриває нові можливості і шлях до подальшого наукового зростанням, адже досконалості немає меж, а в науці тим паче.
Отож, вітаємо Євгена з отриманням наукового ступеня доктора філософії, а його наукову керівницю – Валентину Євстаф’єву з ще одним захищеним учнем.