Чергова зустріч кафедри харчових технологій зі стейкхолдером ОП Харчові технології

На кафедрі харчових технологій відбулася чергова зустріч викладачів кафедри - представників груп розробників ОП Харчові технології бакалаврського (першого) та магістерського (другого) рівнів вищої освіти з стейкхолдером, представником академічної спільноти, завідувачем кафедри обладнання та інжинірингу переробних і харчових виробництв Державного біотехнологічного університету, доктором технічних наук, професором Богомоловим Олексієм Васильовичем.
Професор Олексій Богомолов завітав за запрошенням кафедри харчових технологій та в рамках Договору про співпраці між Полтавським державним аграрним університетом та ПДАУ.
На зустрічі було обговорено зміст освітніх компонент, які формують інженерні компетентності здобувачів бакалаврського рівня та їх модернізацію з урахуванням сучасних тенденцій в інжинірингу переробних і харчових виробництв.
При обговоренні проєкту освітньої програми для підготовки фахівців магістерського рівнів було обговорено координацію зусиль на посилення наукової складової при підготовці магістрів, що відповідає сучасним вимогам МОН України.
Зустрічі з професором Олексієм Богомоловим вже стали традиційними, та результатами цих зустрічей завжди є подальше вдосконалення підготовки фахівців вищого рівня освіти в галузі харчових технологій.