Архів

 

 

28.10.2013 р. – засідання наукового гуртка «Молодий економіст». Заслуховування і відбір наукових робіт для участі у конкурсних програмах (конкурсу на отримання стипендії фонду Пінчука, конкурсу дипломних робіт (відповідальні – Самойлик Ю.В., Демиденко Л.М.)

23.10.2013 р. – екскурсія до сучасної наукової лабораторії технічного обладнання HAKKA (студенти заочної форми навчання факультету «Економіки та менеджменту» напряму підготовки «Менеджмент», Писаренко С.В.)
Місце проведення – 408 ауд.

17.10.2013 р. – прибирання прилягаючої території біля р. Тарапуньки (у контексті реалізації соціального проекту «Природа. Я. Суспільство») (студенти факультетів «Економіки та менеджменту», «Облік і аудит», викладачі кафедри економіки підприємства: Калініченко О.В., Вольнова О.М., Помаз Ю.В., Дивнич О.Д., Демиденко Л.М.)

29 вересня 2013 р. - участь у заході «Зелений пікнік: екологія в тарілці» в рамках проекту «Тиждень екологічного споживача – 2013: стале харчування»
Місце проведення – Дендропарк/

26.09.2013 р. – відбірковий 1 етап Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів ОКР «Спеціаліст», «Магістр» напряму підготовки «Економіка підприємства»
Місце проведення – 504 ауд.

25.09.2013 р. –  Засідання наукового гуртка «Молодий економіст», на якому здійснювалася презентація інформації щодо планових наукових регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, грандів, конференцій у 2013-2014 н.р.
Місце проведення – 504 ауд.

12.09.2013 р. – студентський науковий семінар на тему: «Пріоритети соціального розвитку села та агропромислового комплексу» (керівник – Писаренко С.В., проведений для студентів 4_інт. курсу інженерно-технологічного факультету)
Місце проведення – 3 корпус, 357 ауд.

Червень 2013 р. Підготовка студентів до Всеукраїнського конкурсу студентських проектів економічних реформ, організований за підтримки Всеукраїнської спілки вчених-економістів та Національної академії наук України (керівник – Калініченко О.В.)

Червень 2013 р. Підготовка студентів до конкурсу бізнес-планів в рамках Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес» (отримали диплом 1 ступеня за бізнес-план «Агрооселя «Сорочинська хуторянка», керівник – Калініченко О.В.)

3 вересня 2013 року відбулася проблемна лекція доцента кафедри економіки підприємства Бурлаки Олексія Анатолійовича з дисциліни "Інтелектуальна власність" для студентів ОКР "Спеціаліст" спеціальності "Менеджмент і адміністрування" і "Адміністративний менеджмент". У ході лекції обговорювалися питання щодо програми розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні на 2010 - 2014 рр.

23 жовтня 2012 року студенти Полтавської державної академії, у тому числі і студенти факультету економіки та менеджменту, під керівництвом викладачів кафедри відвідали публічну лекцію Тоні Блера на тему: "Модернізація країн у 21 столітті". В рамках лекції Тоні Блер представив своє бачення ключових факторів, що впливають на розвиток та модернізацію країн в наш час: «У ХХІ столітті найкраще працюють вільні і відкриті суспільство та економіка. Це звичайно питання демократії. Адже демократія – це той шлях, який дозволяє громадськості контролювати діяльність уряду. З іншого боку – це вільне суспільство у сенсі того, що люди вільні генерувати нові ідеї, бути креативними, знаходити нові шляхи щось робити. Якщо світ швидко змінюється, то і ви маєте змінюватись швидко, щоб не відстати. В цьому світі успішними будуть люди, що відкриті до нових ідей, які завжди шукають нового мислення та дії».

Детальну інформацію про це можна знайти саме на нашому сайті.

Під керівництвом викладачів кафедри здійснюється і активна участь студентів у різних соціальних проектах. Одним із таких проектів є «Дворові ігри. UA».

«Дворові ігри. UA» – це соціальний проект, що ставить собі за мету відірвати дітей від комп’ютерів та повернутися до рухливого та активного способу життя, а також відновити між дітьми живе спілкування, що в сучасному світі є необхідним. Про участь викладачів у організації даного соціального проекту можна знайти на нашому сайті тут.