Актуальність професії набуває нових ознак в непростих реаліях сьогодення

Врегулювання страхових випадків у період воєнного стану

30.06.2022 р. в рамках проходження навчальної практики «Страхування» здобувачами вищої освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування відбулася зустріч із стейкхолдером у сфері страхування Бездудною Ларисою Григорівною, мудрою та талановитою директоркою філії приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Провідна» в м. Полтава на досить актуальну тему «Врегулювання страхових випадків у період воєнного стану», адже страхові компанії продовжують працювати, приймати платежі та здійснювати виплати.


Лариса Григорівна ознайомила студентів із чинним порядком обслуговування страхових подій у період воєнного стану, зокрема, щодо питань реєстрації звернення страхувальника, особливостей роботи регіонального центру з врегулювання страхових претензій, виплат на підставі внутрішньої експертної оцінки.


В свою чергу, здобувачі вищої освіти отримали компетентні відповіді фахівця-практика стосовно особливостей врегулювання страхових подій за договорами КАСКО, ОСЦПВ, організації послуг за опцією «Технічна допомога в дорозі», а також порядку он-лайн врегулювання страхових випадків за договорами туристичного страхування.