Актуальні книжкові подарунки

Сьогодні, в Міжнародний день дарування книг, отримали 3 видання, розраховані не тільки на істориків, а й на всіх, хто цікавиться та досліджує новітню історію України:

"Міжнародне визнання Голодомору 1932-1933 рр. геноцидом Українського народу", упорядник - Ігор Осташ, Посол з особливих доручень МЗС України, кандидат філологічних наук. До збірника увійшли документи щодо визнання Голодомору актом геноциду українського народу та вшанування пам'яті жертв Голодомору, прийняті парламентами і місцевими органами влади держав світу та міжнародними організаціями після 24 лютого 2022 року.

"Герої нашої землі", замовник ТОВ "Фірма Ерідон", автор ідеї -  засновник фірми Сергій Кролевець. На момент написання книги 200 співробітників групи компаній "Ерідон" стали на захист України, і це видання - подяка їм, посвята кожному з них! Це книга про війну, українські міста й села, яким знов випала тяжка доля героїв, про символи війни - свідчення незламності української нації - і, головне, про людей війни та шлях до нашої Перемоги.

"Один із покоління на зламі епох", автор Бульба Степан - відомий український політик-соціаліст, народний депутат України IV-V скликань, екс-голова Полтавської обласної державної адміністрації. Ця книга - це автобіографічні спогади про покоління на зламі епох, про долю сучасників, про збереження України як суверенної, по-справжньому незалежної держави, забезпечення її процвітання і розвитку.

Щиро дякуємо за подарунки!