Академічна мобільність здобувачів вищої освіти

Відповідно до п. 23 частини першої ст. 13 Закону України «Про вищу освіту», постанови КМ України від 12 серпня 2015 р. № 579 про затвердження «Порядку реалізації права на академічну мобільність» (в редакції постанови КМ України від 13 травня 2022 р. № 599), а також Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Полтавському державному аграрному університеті (схваленого вченою радою університету 26 квітня 2023 р., пр. № 9 і введеного в дію наказом ректора 26 квітня 2023 р., № 93) здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми Ветеринарна медицина, спеціальності 211 Ветеринарна медицина Величко А.В., Карпець П.М., Плахотна Є.В., а також здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза спеціальності 212 Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза Касмініна Я.О., Окружко П.В., Ісаєнко М.В. проходили навчання на факультеті ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету за програмою внутрішньої академічної мобільності упродовж першого семестру 2023-2024 навчального року (з 04 вересня по 15 грудня 2023 р.).

Підставою для цього був меморандум про співпрацю між Дніпровським державним аграрно-економічним університетом та Полтавським державним аграрним університетом № 22-ст від 12 вересня 2022 року, щодо реалізації права здобувачів на внутрішню академічну мобільність (https://drive.google.com/file/d/1Yy8GLfIFgUdTSIMwmgt9mAzz_dP6WjBT/view).

За період навчання здобувачі вищої освіти опанували такі освітні компоненти як «Візуальна діагностика хвороб тварин», «Методологія і організація наукових досліджень у галузі знань з основами інтелектуальної власності», «Управління безпечністю продуктів харчування».

По завершенню навчання студенти отримали академічні довідки із зазначенням результатів навчання та кількості кредитів, які будуть зараховані за основним місцем навчання.