Академічна мобільність здобувачів освітньої програми Фінанси, банківська справа та страхування в 2022-2023 навчальному році

22 серпня 2022 року відбулось розширене засідання кафедри, на якому розглядалось питання надання дозволу на реалізацію програми внутрішньої академічної у І семестрі 2022 – 2023 н.р. здобувачу вищої освіти ІІ курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування другого (магістерського) рівня вищої освіти Чернуш Анастасії та здобувачам вищої освіти ІІ курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Бурміновій Мілані та Ромаш Дарії (доповідає Чумак Валентина).

В засідання прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри, декан факультету обліку та фінансів Дорогань Людмила, начальник навчального відділу Дорошенко Андрій, здобувачі вищої освіти, щодо яких вирішувалось питання про реалізацію програми внутрішньої академічної мобільності, а також:

- Яріш Олена, к.е.н., доцент завідувач кафедри фінансів та банківської справи Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»;
- Жирдецька Лілія, д.е.н., доцент, завідувач кафедри банківської справи Одеського національного економічного університету.

Прийнято рішення: На підставі Угод про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності між Вищим навчальним закладом Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» ,Одеським національним економічним університетом та Полтавським державним аграрним університетом дозволити у І семестрі 2022 – 2023 н.р.: навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності:
- здобувачу вищої освіти за освітньо-професійною програмою Фінанси, банківська справа та страхування спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування другого (магістерського) Чернуш Анастасі у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – вивчення навчальної дисципліни «Проектування інформаційних систем у сфері фінансів, банківської справи та страхування»;
- здобувачу вищої освіти за освітньо-професійною програмою Фінанси, банківська справа та страхування спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування першого (бакалаврського) Бурміновій Мілані у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – вивчення навчальної дисципліни «Оподаткування і звітність ФОП»;
- здобувачу вищої освіти за освітньо-професійною програмою Фінанси, банківська справа та страхування спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування першого (бакалаврського) Ромаш Дарії у Одеському національному економічному університеті – вивчення навчальної дисципліни «Аналіз банківської діяльності».