Академічна мобільність здобувача вищої освіти СВО магістр Світлани Даніленко

Здобувач вищої освіти за освітньо-професійною програмою Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва 1 курсу денної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти Світлана Даніленко  навчалась за програмою внутрішньої академічної мобільності у закладі вищої освіти – партнері (Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Навчально-науковий інститут денної освіти) у період з 20.02.2023 р. по 19.05.2023 р.

За цей час Світлана Даніленко успішно опанувала навчальну дисципліну «Еко- та ГМО продукти». Це дозволило студентці набути знань щодо розуміння суті органічних продуктів харчування та ГМ-продуктів, переваг та ризиків використання такої продукції. У програму вивчення дисципліни входила тема «Органічне виробництво», знання з якої значно доповнили основний фокус освітньо-професійної програми в напрямку виробництва і переробки органічної продукції тваринництва.

Комісія була одностайною в рішенні перезарахувати цю навчальну дисципліну, внести її в індивідуальний план та залікову книжку здобувача вищої освіти Даніленко Світлани.