Академічна мобільність за ОП Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва

2021-2022 навчальний рік

Угода про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності між Полтавським державним аграрним університетом та Центральноукраїнським національним технічним університетом (м. Кропивницький)

СВО Бакалавр

Витяг з протоколу засідання кафедри галузевого машинобудування про рекомендацію на академічну мобільність Кольваха Д.В.

Витяг з протоколу засідання кафедри галузевого машинобудування про рекомендацію на академічну мобільність Ярмоли А.О.

Протокол засідання Конкурсної комісії інженерно-технологічного факультету з відбору учасників освітнього процесу для участі в програмах академічної мобільності Кольвах Д.В., Ярмола А.О.

Витяг з наказу ПДАУ про направлення здобувачів вищої освіти для участі в програмі внутрішньої академічної мобільності Кольвах Д.В., Ярмола А.О.

Наказ ЦНТУ про прийняття здобувачів вищої освіти на участь у програмі академічної мобільності

Розпорядження про створення комісії з перезарахування навчальних дисциплін (освітніх компонент)

Протокол засідання комісії з перезарахування навчальних дисциплін (освітніх компонент) Кольваху Д.В., Ярмолі А.О.