Академічна мобільність на ОП Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва

2021- 2022 навчальний рік

Угода про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності між Полтавським державним аграрним університетом та Центральноукраїнським національним технічним університетом (м. Кропивницький)

СВО Бакалавр

Витяг з протоколу засідання кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва про рекомендацію на академічну мобільність Кушнір Д.В., Ліщук В.В.

Протокол засідання Конкурсної комісії інженерно-технологічного факультету з відбору учасників освітнього процесу для участі в програмах академічної мобільності Кушнір Д.В., Ліщук В.В.

Витяг з наказу ПДАУ про направлення здобувачів вищої освіти для участі в програмі внутрішньої академічної мобільності Кушнір Д.В., Ліщук В.В.

Наказ ЦНТУ про прийняття здобувачів вищої освіти на участь у програмі академічної мобільності

Розпорядження про створення комісії з перезарахування навчальних дисциплін (освітніх компонент)

Протокол засідання комісії з перезарахування навчальних дисциплін (освітніх компонент) Кушнір Д.В., Ліщук В.В.

СВО Магістр

Витяг з протоколу засідання кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва про рекомендацію на академічну мобільність Богатир Є.Я., Лазоренко А.І.

Протокол засідання Конкурсної комісії інженерно-технологічного факультету з відбору учасників освітнього процесу для участі в програмах академічної мобільності Богатир Є.Я., Лазоренко А.І.

Витяг з наказу ПДАУ про направлення здобувачів вищої освіти для участі в програмі внутрішньої академічної мобільності Богатир Є.Я., Лазоренко А.І.

Протокол засідання комісії з перезарахування навчальних дисциплін (освітніх компонент) Богатир Є.Я., Лазоренко А.І.