Академічна мобільність на ОП Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)

2022-2023 навчальний рік

Угода про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності між Полтавським державним аграрним університетом та Херсонським державним аграрно-економічним університетом (м. Кропивницький)

СВО Магістр

Протокол засідання кафедри будівництва та професійної освіти про рекомендацію на академічну мобільність (Пархоменко Р., Рибянський О.)

Протокол засідання Конкурсної комісії ІТФ з відбору учасників освітнього процесу для участі в програмах академічної мобільності (Пархоменко Р., Рибянський О.)

Наказ ПДАУ про направлення здобувачів вищої освіти для участі в програмі внутрішньої академічної мобільності (Пархоменко Р., Рибянський О.)

Наказ ХДАЕУ про прийняття здобувачів вищої освіти на участь у програмі академічної мобільності

Розпорядження про створення комісії з перезарахування навчальних дисциплін (освітніх компонент)

Протокол засідання комісії з перезарахування освітніх компонент (Пархоменко Р., Рибянський О.)