Академічна доброчесність – запорука якісної підготовки фахівців АПК

Останній робочий тиждень квітня на кафедрі загальнотехнічних дисциплін ПДАУ пройшов під гаслом «Академічна доброчесність – запорука якісної підготовки фахівців АПК!»
Викладачі кафедри разом із її завідувачем професором, доктором технічних наук Олексієм Гориком обговорили основні законодавчі акти, що на сьогодні врегульовують права й обов’язки учасників навчально-виховного процесу закладів вищої освіти.
Професор кафедри, кандидат фізико-математичних наук Леонід Флегантов розповів про нове поняття доброчесності – «доброчесність онлайн», яка наразі є досить актуальною і своєчасною.
Кожен із викладачів кафедри висловив власне бачення з приводу дотримання «Кодексу доброчесності» між усіма учасниками академічної та наукової спільноти, але всі присутні були одностайні в тому, що академічна доброчесність дійсно є запорукою якісної підготовки фахівців АПК.