Академічна доброчесність як запорука якісної освіти

Академічна доброчесність – чесний і відповідальний підхід як до освітньої, так і до наукової діяльності. Викладачі та здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету приділяють велику увагу цьому питанню.
Тож здобувачки вищої освіти за освітньо-професійною програмою Біотехнології та біоінженерія спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія 2 курсу Ірина Галушко та Анжеліка Микитенко пройшли онлайн-курс «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель», успішно виконали фінальне творче завдання та отримали відповідні сертифікати.
Навчання тривало з грудня 2023 р. до лютого 2024 р. Курс сприяє забезпеченню академічної доброчесності в освітньому і науковому середовищі та визначенню місця здобувачів вищої освіти у формуванні культури академічної доброчесності.
Під час академічного курсу було розглянуто такі питання:
• Який він – сучасний і доброчесний здобувач освіти?
• Чим озброєний здобувач освіти у боротьбі за академічну доброчесність?
• Порушення академічної доброчесності: які вони, як їх попередити і як з ними боротись?
• Академічна доброчесність та відкрита наука: у чому користь «відкритості» для здобувача освіти?
• Імерсивні технології навчання: «занурюємось» у процес.
• Інші важливі та цікаві кейси.
Онлайн-курс «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель» проходив у межах проєкту «AICE – With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe» та співфінансувався Виконавчим агентством ЄС з освіти, аудіовізуальних засобів і культури в межах напряму Жана Моне програми Erasmus+.
Вітаємо наших студентів з успішним проходженням онлайн-курсу!