Академічна доброчесність як невід'ємна складова якісної освіти

Із 16 по 20 травня 2022 року в Полтавському державному аграрному університеті відбувся захід «Тиждень академічної доброчесності». Відкриття заходу розпочалось засіданням Групи сприяння академічній доброчесності. Протягом тижня здобувачі вищої освіти могли приєднатися до будь якого запропонованого заходу
Для здобувачів СВО магістр і бакалавр (3,4 курсів) був проведений круглий стіл "Академічна доброчесність як невід'ємна складова якісної освіти здобувачів вищої освіти», модератором якого виступила доцентка Наталія Чижанська. До заходу долучились також викладачі факультету ТВППТ і зокрема кафедри харчових технологій. Під час проведення круглого столу студенти представляли свої доповіді, обмінювались думками, спостереженнями. Слід відзначити, що здобувачі СВО магістр продемонстрували більше практичних навичок з дотримання правил академічної доброчесності при написанні наукових текстів, якими вони поділились під час обговорення з молодшими курсами. Усі відвідувачі заходу отримали позитивний досвід від спілкування та поглибили свої знання стосовно важливості академічної доброчесності та умов її дотримання під час навчання.