Академічна доброчесність очима здобувачів вищої освіти

Українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність здобувачів вищої освіти. Досить позитивною є тенденція останніх років щодо обізнаності першокурсників з терміном академічної доброчесності. В Полтавському державному аграрному університеті оперативно вживаються заходи, що направлені на просвітницьку діяльність, щоб студенти були більш впевнені в собі та навіть не задумувались про те, щоб копіювати чиїсь роботи чи фальсифікувати певні факти для полегшення власного життя. Кожен  повинен показувати власну позицію, вміти аргументовано відстоювати власну точку зору. Впевненість в собі може допомогти в майбутньому, адже здобувачі вищої освіти матимуть більше довіри з боку викладачів, оскільки будуть впевнені в справедливому оцінюванні власних знань.
На практичному занятті з дисципліни «Університетська освіта» здобувачі вищої освіти спеціальності 051 Економіка та 292 Міжнародні економічні відносини презентували власне бачення щодо сутності терміну «Академічна доброчесність» у вигляді малюнків.