9 травня - День Європи

Історія цього дня налічує вже понад півстоліття, починаючи з пропозиції міністра закордонних справ Франції Робера Шумана заснувати спільноту країн, спрямовану на зміцнення миру та співпраці. Відтоді Європейський Союз став важливим символом стабільності та процвітання.

Дату 9 травня затвердили у 1985 році під час саміту Європейської ради у Мілані як нагадування про історичні кроки до миру, єдності та співпраці.

З нагоди Дня Європи бібліотека ПДАУ нагадує про важливість ознайомлення з європейськими цінностями для швидшої Євроінтеграції нашої країни. У нашому арсеналі є різноманітні книги, що розкривають правові аспекти Європейського союзу, культурне багатство та туристичний потенціал Європи, освітні процеси, європейські стандарти харчування, в агросфері та економіці.

Разом із країнами-членами ЄС та тими, що йдуть шляхом до Євроінтеграції, ми відзначаємо це свято, щоб підкреслити нашу спільну мрію про єдиний та успішний Європейський простір.

Приєднуйтесь до нас у відзначенні Дня Європи! Збагачуйте свої знання про Європейський союз та його цінності разом з нами!