8 жовтня К2021 року керівниця психологічної служби Ірина Плаксієнко та соціальний педагог Юлія Овсієнко зустрілися з першокурсниками ОПП 126 «Інформаційні системи та технології»

Керівниця психологічної служби Ірина Плаксієнко та соціальний педагог Юлія Овсієнко 8 жовтня завітали до першокурсників спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» та розповіли про мету, напрями та форми роботи психологічної служби. Основною метою діяльності психологічної служби є створення комфортних умов для навчання студентів, збереження їх психологічного здоров’я та надання їм психологічної та соціально-педагогічної допомоги. Тому важливою темою бесіди були неприпустимість та попередження насильства в студентському середовищі (булінга, мобінга, харасменту). Студенти ознайомились з причинами, ознаками цих видів агресивної поведінки та засобами захисту від психологічного та фізичного насилля.

Представники психологічної служби разом з куратором Надією Протас провели також міні-тренінг з метою адаптації студентів до нових умов навчання в університеті, налагодження в групі дружніх, партнерських стосунків.

Студенти виконали індивідуальні та спільні арт-завдання для самовираження, самопізнання, розкриття своїх талантів та створення комфортної атмосфери взаємопідтримки та емоційної єдності.