7 липня 2021 року Екскурсія до ПП "Астрая"

7 липня 2021 року здобувачі вищої освіти ОПП Менеджмент підприємства спеціальності 073 Менеджмент й ОПП Міжнародні економічні відносини спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини з межах навчальних практик Менеджмент (організаційно-управлінська)», «Світова економіка» відвідали ПП «Астрая», яка працює на ринку поліграфії вже 22 роки. На сьогодні це потужне підприємство, яке постійно працює над підвищенням якості та швидкості друку й поліграфічного виконання друкованої продукції.

Студенти мали можливість поспілкувались із директором Андрієм Болотіним.

Студенти дізнались про сучасну технологічну базу та широкий спектр поліграфічних послуг підприємства. Пан Андрій розповів про місію ПП «АСТРАЯ» та принципи роботи з клієнтами та перспективи співпраці з іноземними партнерами.

Подібні зустрічі зі стейголдерами допомагають студентам краще зрозуміти сутність майбутньої професії та перейняти досвід у вже знаних фахівців.

Дякуємо Андрію Болотіну за змістовну зустріч та готовність поділитися власним професійним досвідом!