7 грудня 2022 року відбувся перший епап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Математика"

Вже гарною традицією є проведення кафедрою інформаційних систем та технологій олімпіади з навчальної дисципліни «Математика». Перший етап Всеукраїнської олімпіади  відбувся 07 грудня 2022 року. Олімпіада проводиться серед студентів різних спеціальностей. Цього року завдання олімпіади різних рівнів складності виконували понад 30 студентів.

Цього разу переможцями, за різними категоріями складності завдань I етапу стали:
- I місце – Анастасія Шкурба (категорія складності А), Олександра Мікуліна (категорія складності В);
- ІІ місце – Антон Вернигора (категорія складності А), Максим Стаднік (категорія складності В).
Всі учасники олімпіади отримали сертифікати. Молодці! Бажаємо переможцям успіхів у II етапі олімпіади!!!