6 березня 2024 року відбулося чергове засідання в рамках проєкту ЕРАЗМУС+ SULAWE.

У засіданні взяли участь виконавці проєкту від Полтавського державного аграрного університету  Світлана Усенко  Олена Смірнова, Лариса Кузьменко . Вони представили узагальнену інформацію про стан розробки навчальних курсів які будуть викладатися на базі  інноваційних центрів досконалості для навчання впродовж життя в університетах України, зокрема Полтавському державному аграрному університеті, Національному університеті біоресурсів і природокористування України, Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.