54-та науково-методична конференція викладачів і аспірантів «Вища освіта в контексті глобальних викликів»

23 лютого 2023 року відбулося засідання секції факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва 54-ї науково-методичної конференції викладачів і аспірантів «Вища освіта в контексті глобальних викликів», яка була присвячена актуальним питанням розвитку освіти в складних умовах сьогодення. Зі вступним словом виступив голова секції, декан факультету Анатолій ШОСТЯ, який привітав учасників конференції та ознайомив з порядком роботи секційного засідання. Було обговорено важливість використання інноваційних методів та методик навчання, неформальної та інформальної освіти у підготовці майбутніх фахівців, методичного забезпечення дисциплін та особливостей проведення занять під час дистанційного навчання.