5 жовтня. Лекція про навички Soft Skills та Hard Skills

5 жовтня працівниці психологічної служби ПДАУ в складі: керівниці служби Ірини Плаксієнко, практичного психолога Ганни Подлєсної, соціальних педагогів Алли Ільченко та Юлії Овсієнко, зустрілись зі студентами та викладачами факультету ТВППТ. Здобувачі вищої освіти ступенів бакалавр та магістр спеціальностей 181 «Харчові технології» та 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» із захопленням слухали цікаву лекцію про Soft Skills та Hard Skills. В аудиторії панувала досить дружня атмосфера, студенти й викладачі активно висловлювали свої думки, стосовно пріоритетності навичок Soft Skills та Hard Skills для майбутнього технолога.

Пані Алла Ільченко, аналізувала їхні висловлювання та наводила приклади застосування цих навичок, керуючись дослідженнями провідних закордонних та вітчизняних психологів. Активізував атмосферу і розвиваючий тренінг із використанням метафоричних карток, що допоміг з’ясувати, який шлях має подолати кожна особистість, щоб досягти своєї мети. Всі присутні на заході були вдячні представникам психологічної служби за цікаву інформацію та позитивні емоції.