5 жовтня 2023 року виховна година першокурсників групи 181ХТбд_11

5 жовтня 2023 року виховна година першокурсників групи 181ХТбд_11 (кураторка Алла Кайнаш, кандидатка технічних наук, доцентка кафедри харчових технологій) проходила спільно з керівницею психологічної служби ПДАУ, практичною психологинею Іриною Плаксієнко в кімнаті психологічного розвантаження навчального корпусу № 5. Напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я керівниця психологічної служби обговорила зі студентами головні поради практичних психологів і спеціалістів, які займаються збереженням психічного здоров’я, щодо поліпшення ментального здоров’я та самопочуття. Однією з таких порад є формування позитивного спілкування з іншими людьми.

Для ментального здоров’я студентів дуже важливим є теплі стосунки з рідними, гармонійні міжособистісні відносини з одногрупниками задля підтримання в групі атмосфери дружби та взаємодопомоги. Відчуття приналежності до колективу групи, можливість знайти однодумців і відчути їхню емоційну підтримку — усе це сприяє поліпшенню психологічного стану.

Саме з метою згуртування групи, створення дружнього колективу пані Ірина запропонувала студентам арттерапевтичну вправу «Малюю для тебе». До роботи долучилися всі члени групи, досліджували своє місце в групі та ставлення до себе одногрупників. Обмін враженнями відбувався весело, в атмосфері взаєморозуміння і підтримки.