27 жовтня 2020 року участь кураторів в онлайн – конференції «Захист прав та протидія насильству».

27 жовтня 2020 року куратори кафедри Харчових технологій прийняли активну участь в  онлайн – конференції, яку проводили спеціалісти Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я»на  на тему: «Захист прав та протидія насильству». Наталія Златопольська, заступниця директора фонду, ознайомила науково-педагогічних працівників  з презентацією, в якій були висвітлені такі питання: класифікація видів домашнього насильства та їхні прояви; поведінка учасників насильницьких дій; виявлення насильства; перелік установ, до яких можуть звернутися потерпілі від насильства і отримати кваліфіковану допомогу.

Юлія Козаченко, начальник відділу комунікації та правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області, доповіла про юридичний бік організації захисту потерпілих від домашнього насильства. Як зазначила проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку академії Т.О. Шаравара: «Академічна спільнота реагує на Указ Президента України від 21 вересня 2020 року № 398 «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства». Співпраця з фондом дає змогу кураторам отримувати найрізноманітніші науково-методичні матеріали просвітницького змісту, з якими можна знайомити студентів. В академії також і надалі заплановано низку зустрічей з представниками фонду в онлайн-форматі.