21 жовтня 2021 року в умовах навчально-науково-виробничої клініки ветеринарної медицини кафедри хірургії та акушерства відбувся майстер-клас із УЗД серця собак і котів за норми і патології та особливостей анестезії собак і котів. Спікерами заходу були наші партнери – хабілітований доктор, професор, завідувач кафедри діагностики клінічних наук Університету Миколая Коперника (м. Торунь, Польща) Urszula Paslawska та доктор наук ветеринарії, професор кафедри ветеринарної хірургії Університету Миколая Коперника (м. Торунь, Польща) Robert Paslawski. Свої професійні компетенції підвищували співробітники кафедри, здобувачі вищої освіти, практикуючі лікарі ветеринарної медицини з різних регіонів України. Усі учасники майстер-класу отримали сертифікати.