21 жовтня 2021 р. керівниця психологічної служби Ірина Плаксієнко та соціальний педагог Юлія Овсієнко провели психологічний тренінг для ЗВО груп 201Абд_12 та 201Абд_14

21 жовтня 2021 року керівниця психологічної служби Ірина Плаксієнко та соціальний педагог Юлія Овсієнко разом із кураторами груп, доцентами кафедри рослинництва Сергієм Філоненко та Ольгою Бараболею провели  тренінг «Ефективні комунікації та безконфліктне спілкування» для здобувачів вищої освіти груп 201Абд_12 та 201Абд_14. Мета тренінгу — навчитися розпізнавати та контролювати свій емоційний стан і сформувати навички, які необхідні для успішної комунікації.
Студенти ознайомились із ефектом першого враження, вербальними та невербальними засобами спілкування, основами транзакційного аналізу та методами емоційної саморегуляції.

Студенти прийняли участь у виконанні практичних вправ та нестандартних завдань в міні-групах. Тренінг пройшов в атмосфері відкритості, партнерства та залишив масу позитивних емоцій.