18.05.2021 р. професори кафедри економіки та міжнародних економічних відносин і здобувачі вищої освіти ступеня доктор філософії спеціальності «Економіка» була нагороджені почесними грамотами з нагоди Дня науки

Вітаємо провідних науковців, професорів кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, а також здобувачів вищої освіти ступеня доктор філософії спеціальності «Економіка», які були нагороджені грамотами з нагоди дня науки
Завідувач кафедри, д.е.н., професор Макаренко Петро Миколайович був нагороджений почесною грамотою Президії Національної Академііі Аграрних Наук України за вагомий внесок в організацію науково-освітнього забезпечення сільського господарства та з нагоди 100-річчя від дня створення Полтавської державної аграрної академії.
Професори кафедри Березіна Людмила Михайлівна та Самойлик Юлія Василівна були нагороджені почесними грамотами Полтавської державної аграрної академії за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та науки, впровадження сучасних методів підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.
Бажаємо подальших наукових звершень та плідної праці