17 жовтня в стінах ПДАУ на кураторській годині відбулася гра «Маркетинг-тайм» за участю маркетологів 1 курсу.

Спочатку сказав вступне слово завідувач кафедри - Володимир Вікторович Писаренко.

Потім учасники поділилися на 3 команди («Лідери», «Творчі», «Гальорка») та активно змагалися в   різноманітних конкурсах. Студенти змогли відчути себе справжніми фахівцями  з маркетингу та отримали цікавий досвід і шалені емоції від конкурсів! Напруженість зберігалася на протязі всієї гри!! Запекла ботьба закінчилася перемогою  команди «Лідери». Всі учасники отримали заряд позитиву та солодкі призи!!

Бажаємо наснаги та успіху в усіх сферах, в тому числі і в маркетингу!