Зустріч працівників психологічної служби зі студентами спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування

24 березня 2023 року представники психологічної служби ПДАУ провели зустріч зі здобувачами вищої освіти за ОПП Місцеве самоврядування та ОПП Зв’язки з громадськістю спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ.   На зустрічі були присутні члени групи забезпечення ОПП Місцеве самоврядування (професорка кафедри Ольга Сердюк) та ОПП Зв’язки з громадськістю (доцентки кафедри Ірина Шупта та Тетяна Щетініна), асистентка кафедри Тетяна Браславець, керівниця психологічної служби ПДАУ, практична психологиня Ірина Плаксієнко та соціальна педагогиня, доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Алла Ільченко.
    Керівниця психологічної служби ПДАУ Ірина Плаксієнко розпочала зустріч із ознайомлення студентів з основними напрямами діяльності психологічної служби у забезпеченні психологічної стійкості учасників освітнього процесу в умовах війни. Вона ознайомила студентів з інформаційним контентом сайту психологічної служби для психологічної допомоги і соціально-психологічної підтримки студентів у реаліях війни  (сторінки сайту «Якщо ти потребуєш допомоги…», «Психологічна допомога в період воєнного стану», «Здоров’я – це наш безцінний дар!»); пояснила значення термінів «психічне та психологічне здоров’я», що таке психологічна стійкість, ознайомила студентів з чудовою методикою психологів Крістіани Грюбер і Суна Хаубюлле щодо розвитку резільєнтності «Сім правил чистоти». Ірина Плаксієнко також надала практичні поради студентам, як відновлювати свій життєвий потенціал і зберігати своє психічне здоров’я в наш складний час, створивши свою «скарбничку позитивної енергії».   Соціальна педагогиня Алла Ільченко порушила таку важливу тему для студентів спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування як «Soft skills: чому ці навички такі важливі сьогодні?». Спікерка детально обговорила зі студентами ознаки та види soft skills і hard skills. Пані Алла наголосила на способах розвитку soft skills, адже саме ці компетенції допомагають розширювати соціальні зв’язки, створювати комфортну робочу атмосферу в команді, правильно визначати свої завдання, вчасно виконувати власні проєкти та багато іншого.
    Студентам було запропоновано оцінити свої лідерські, комунікативні навички та соціальний інтелект, а також виконати оригінальні вправи («Генератор маячні», «Незвичне життя речей», тест Струпа «Перевірте свою гнучкість мислення» та ін.), націлені на розвиток креативності та творчого ставлення навіть до рутинних видів діяльності.      Безперечно, навички збереження психічного здоров’я, відновлення свого емоційного та психологічного стану й розвинуті soft skills допоможуть нашим майбутнім управлінцям добре вчитися і побудувати в майбутньому успішне професійне та щасливе особисте життя.