Науково-практична онлайн-конференція за результатами проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти 3 курсу за ОПП Місцеве самоврядування: завершальний акорд

27 жовтня 2022 року на кафедрі публічного управління та адміністрування під керівництвом координаторки з практики Ірини Шупти за активної підтримки керівництва кафедри, керівників практики від кафедри, гаранта ОПП Місцеве самоврядування Ольги Сердюк, а також Тетяни Щетініної, відповідальної на кафедрі за дотримання академічної доброчесності, Владислава Призова, депутата Подільської районної у місті Полтаві ради, та за участю активу студентського наукового гуртка «Територія науки» відбулася науково-практична онлайн-конференція за результатами проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти за ОПП Місцеве самоврядування.
     Цього року студенти, які навчаються за цією ОПП, обрали 16 об’єктів проходження практики як в Україні, так і за її межами (Республіка Польща). Керівники від баз практики, керівники практики від кафедри, а також члени комісії, перед якою студенти захищали звіти, одностайно висловили позитивні відгуки про результати виробничої практики.

Всі студенти пройшли практику й захистили її на «відмінно» та «добре».
     Фінальним акордом було проведення науково-практичної онлайн-конференції, на якій були представлені такі доповіді:

1. «Дотримання академічної доброчесності при написанні звіту з виробничої практики – вимога сьогодення» – Тетяна Щетініна, відповідальна по кафедрі публічного управління та адміністрування за дотримання академічної доброчесності;
  2. «Управління закладами освіти в громаді» – Таїсія Тараненко, здобувачка вищої освіти за ОПП Місцеве самоврядування спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування;
  3. «Організація місцевого самоврядування в Польщі (на прикладі староства Лежайського повіту)» – Владислава Кочур, здобувачка вищої освіти за ОПП Місцеве самоврядування спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування;
  4. «Розвиток електронного врядування у місцевому самоврядуванні» – Ірина Житченко, здобувачка вищої освіти за ОПП Місцеве самоврядування спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування;
  5. «Результати проходження виробничої практики в комунальній установі “Агенція регіонального розвитку територіальних громад Полтавського району» – Володимир Гришин і Дмитро Кулаков, здобувачі вищої освіти за ОПП Місцеве самоврядування спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування.

Особливо хотілося б відзначити, що цього року до онлайн-конференції долучився Владислав Призов, депутат Подільської районної у місті Полтаві ради, який підкреслив значення виробничої практики в начальному процесі та зазначив, що вона надає найбільш повну картину професійної діяльності, можливість застосовувати знання та вчитися діяти.

Хочемо подякувати Владиславу Призову за неодноразову допомогу здобувачам вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування під час проходження ними виробничих і переддипломних практик у Подільській районній у місті Полтаві раді!