ЗВІТ З НАУКОВОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ЗА 2017 РІК.

ЗВІТ З НАУКОВОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА НА 2017 РІК.

Дата проведення

Зміст заходу

Категорія учасників

Лютоий 2017 р.

Теоретичний семінар «Інноваційний розвиток підприємств аграрного сектору економіки»

Березень 2017 р.

Науково-практична конференція «Сучасні проблеми формування, розвитку і використання ресурсного потенціалу АПК»

Березень 2017 р.

Міжкафедральна конференція за результатами проходження стажування з фаху II студентами факультету економіки та менеджменту ОКР «Магістр»

Травень 2017 р.

Методичний семінар «Науковий професіоналізм викладача»

Вересень 2017 р.

Міжкафедральна конференція за результатами проходження стажування з фаху студентами факультету економіки та менеджменту ОКР «Магістр»

Листопад 2017 р.

Науково-практична конференція «Розвиток агропродовольчого ринку в умовах глобалізації економіки»

Виконавець:

к.і.н., доцент,

доцент кафедри економіки підприємства                                     Помаз Ю. В.

Завідувач кафедри економіки підприємства

д.е.н., професор                                                                   Макаренко П.М.