Зустріч студентів-менеджерів з омбудсменом ПДАУ

У березні 2021 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти ОПП «Менеджмент підприємства» спеціальності 073 «Менеджмент» із омбудсменом учасників освітнього процесу ПДАА О. М. Помазом у межах навчальної дисципліни «Університетська освіта», яку організували к. е. н., доц. Тетяна Воронько-Невіднича та к.е.н., доц. Наталія Чернікова.

Пан Олександр зауважив, що на сучасному етапі розвитку українського суспільства спостерігаються  зміни у політико-правовій, соціально-економічній і культурній сферах, які й визначають пріоритети розвитку інституту освіти й обумовлюють необхідність формування нової концепції вищої освіти, в якій особлива увага приділяється розвитку і реалізації індивідуальних здібностей студентів, їхній самореалізації, а також забезпечення відповідних прав.

Олександр Михайлович розповів, у чому полягає сутність його діяльності, зокрема про роботу зі зверненнями та консультування. Студенти отримали контакти для звернень, інформаційні матеріали та запевнення в тому, що їх обов’язково вислухають, нададуть усебічну підтримку та допомогу.