Засідання наукового гуртка "Сучасний економіст" та обговорення теми "Механізм створення власної справи"

У рамках тижню Навчально-наукового інституту бізнесу 20 квітня 2016 року під керівнцтвом доцентів кафедри Демиденко Лесі Миколаївни та Самойлик Юлії Василівни відбулося засідання наукового гуртка "Сучасний економіст".

Тема засідання: Механізм створення власної справи. У наукових дискусіях приймали участь студенти 2 курсу напряму підготовки "Економіка підприємства", а також долучилися викладачі кафедри економіки підприємства та завідувач кафедри маркетингу.

У ході дискусій прозвучали цікаві доповіді відповідно до теми, а також було представлено низку соціальних реклам!!! Дякуємо всім учасникам за участь та чекаємо на наступних засіданнях наукового гуртка!