ЯК ОТРИМУВАТИ РОЗКЛАД У TELEGRAM?

Увага, з’явилась можливість отримувати свій розклад на телефон!

Для реалізації такої можливості необхідно виконати наступні кроки:

1. Встановлення та реєстрація в мобільному месенджері Telegram.
З Play market, чи іншого магазину додатків завантажити Telegram. По завершенню його встановлення запустити додаток.

Для початку роботи з Telegram необхідно пройти реєстрацію. Для цього за потреби оберіть країну зі списку та введіть свій номер телефону (без коду). Підтвердіть реєстрацію, ввівши Код, що надійшов СМС повідомленням.
У спеціальні поля занесіть свої Ім’я та прізвище та натисніть галочку підтвердження.

2. Підключення до каналу ПДАА.
Щоб знайти канал потрібно у рядку пошуку, що знаходиться вгорі екрана, введіть назву потрібного каналу (Полтавська державна аграрна академія. Бот) та оберіть його (@PdaaBot).
Якщо процес реєстрації і підключення пройшов вдало, програма (Бот) Вас привітає Вас наступним повідомленням:

3. Отримання інформації про основні команди для роботи з програмою (Ботом)
Розпочати роботу з Ботом пропонуємо з команди «допомога». В рядку для набору текстових повідомлень введіть: «/допомога» і натисніть клавішу відправки повідомлення.
Зверніть увагу: всі команди бота слід починати з символу / і між символом і назвою команди повинен бути відсутній відступ. Далі всі інші складові повідомлення, після назви команди, пишуться через відступ, українською мовою і не має значення з великої чи малої літери.
Після відправлення команди: / допомога вам прийде миттєве повідомлення зі стандартним списком команд для роботи з Ботом та інструкцією до їх використання.

Якщо ви відправили Боту командний запит, а відповідь не надійшла протягом 5 секунд, це означає, що у формі запиту було допущено помилки (зайвий відступ, або його відсутність).

4. Отримання розкладу на поточний тиждень
Для отримання особистого розкладу на поточний тиждень потрібно в полі повідомлення набрати команду:
/ розклад КОД
Наприклад: /розклад 12345
Бот миттєво відправить Вам у відповідь повідомлення з розкладом на поточний тиждень того студента, чий код Ви відправили у запиті.

5. Отримання розкладу на наступний тиждень
Для отримання розкладу на будь-який інший тиждень, потрібно вказати в кінці запиту номер тижня, який Вас цікавить.
/розклад Код НомерТижня
Наприклад: /розклад 12345 01
Увага! Розклад на поточний тиждень є затвердженим! Всі наступні тижні з розкладом є проектом і можуть змінюватися.