Вітаємо бакалаврів кафедри Інформаційних систем та технологій з успішним закінченням!

30.06 відбулася важлива подія для нашої кафедри Інформаційних систем та технологій. Адже здобувачі вищої освіти спеціальності 126 стали бакалаврами!

Ми вітаємо із закінченням такого важливого етапу! Це одна із найважливіших подій в житті і вирішальний момент у долі кожного. Всі дороги відкриті, всі функції доступні, все необхідне для реалізації планів, амбіцій, отримано великий багаж знань. Хочеться побажати усім випускникам ентузіазму, грандіозних цілей, великих проектів, щоб все, що було задумано, стало дійсністю. Вперед до перемог, нових горизонтів, світлого майбутнього! Нехай супроводжують любов, удача, віра в свої сили.

І звичайно, ми будемо раді бачити вас усіх на лавах магістратури. Наші двері завжди відкриті!