Вітання першокурсників зі вступом в ПДАУ!

Дорогі першокурсники!

31 серпня 2023 - особливий день в вашому житті, день, який відкриває перед вами безмежні можливості та нові горизонти. 31 серпня 2023 ми вас вітаємо з найважливішим етапом вашого навчання - посвятою у студенти!

Це не лише свято, це важливий крок на шляху до вашої освіти та професійного зростання. Зараз перед вами відкривається можливість отримати знання в сфері інформаційних технологій  та багатьох інших галузях, які важливі для розвитку нашої країни.

Нехай цей час студентства буде для вас часом навчання, самовдосконалення та великих досягнень. Пам'ятайте, що ви не самі - університетська спільнота завжди готова вас підтримати та надихнути на досягнення нових висот.

Зичимо вам успіхів у навчанні, цікавих друзів та незабутніх моментів університетського життя. Нехай ця сторінка вашого життя буде наповнена яскравими враженнями та досягненнями.

Ласкаво просимо до Полтавського державного аграрного університету, де мрії стають реальністю, а студенти - справжніми героями!