Відкрита лекція на кафедрі інформаційних систем та технологій

13 квітня 2023 року на кафедрі інформаційних систем та технологій відбулася відкрита лекція, проведена професором кафедри інформаційних систем та технологій Полтавського державного аграрного університету Оленою Копішинською для студентів 1 курсу 2 магістерського рівня за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи та технології» за темою «Сучасні засоби підтримки роботи команди проекту. Гнучкі методології»

Лекція мала оглядовий характер. Були розглянуті такі питання: огляд процесів управління проектами; створення команди проекту; склад команди замовника і функції в проекті; фактори ризику; склад команди виконавця і функції в проекті; лідерство в команді. Основна увага булла приділена: факторам ризику при формуванні команди, запобіганню ризиків, структурі команди замовників, складу команди проекту виконавця та ін.
На відкриту лекцію було запрошено представника відділу тех. підтримки ТОВ «Кварт-Софт» Наталія Діденко, вона розказала про підприємство в якому працює та про онлайн сервіс «Soft.farm» для аграрного бізнесу який займається рослинництвом та тваринництвом. Вона наголосила про досвід роботи в IT-компанії , яка налічує понад 200 працівників і про важливість командної роботи на підприємстві.
Здобувачі вищої освіти уважно прослухали лекцію та в кінці лекції поставили питання. Загалом лекція пройшла успішно та слухачі отримали новий досвід для подальшої роботи.