Участь студентів у презентації історичного довідника «московія проти України. Двобій на розвилках історії»

24.09.2023 р. студенти 1 курсу спеціальності 126 Інформаційні системи та технології  взяли участь у проведенні Універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК» у дворику Краєзнавчого музею імені В. Кричевського, де відбулася авторська презентація унікального історичного довідника «московія проти України. Двобій на розвилках історії». Це унікальне та ґрунтовне дослідження з історії України Олександра Білоуська про злами епох та про можливості, якими з тих чи інших причин наші пращури так і не скористалися.

Під час зустрічі з Олександром Білоуськом і  його співавторами: учителем історії і права, який служив в ЗСУ - Едуардом Фісуном та істориком-архівістом Тарасом Пустовітом, всі учасники зустрічі почули багато цікавих історичних фактів про історичне минуле України і про роль правлячих особистостей на плин історії, починаючи з 419 року, коли слов’яни вийшли на історичну арену, потім 951 рік, коли з’явились згадки про  Київська Русь і по сьогоднішній день.

Серед організаторів і гостей були Пилипенко Вікторія Миколаївна, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик та інші.

Зустріч, організована Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської військової адміністрації, була дуже атмосферною, зігріта осіннім теплим сонцем і красою внутрішнього дворика Краєзнавчого музею, але  про реалії сьогоднішнього дня нагадували залишки снарядів та збільшені фотографії зруйнованих міст України.