Щорічна олімпіада з Математики відбулася!

Традиційно на початку грудня відбувся перший тур студентської олімпіади з математики серед здобувачів вищої освіти різних спеціальностей Полтавського державного аграрного університету. (ПДАУ)

В цьому році вона вже вп'яте пройшла на базі кафедри інформаційних систем та технологій  навчально-наукового інститута економіки, управління, права та інформаційних технологій.

На відкритті олімпіади з математики завідувач кафедри, доцент Юрій Уткін та гарант освітньої програми Інформаційні управляючі системи доцент Олена Копішинська привітали учасників заходу.

Було підкреслено практично доцільність даного заходу.

5 грудня 2023 року змагались здобувачі в двох категоріях: категорія "А" (студенти-початковці, що потребують поглибленого вивчення математики) і в категорії "В" (студенти технічних спеціальностей) в загальній кількості понад 20 найкращих студентів.

- у категорії "А" диплом першого ступеня отримав В'ячеслав Носач 126ІСТ_бд23;

- у категорії "В" - Анастасія Шкурба 126ІСТ_бд22;.

Важливу роль у підготовці та залученні талановитої молоді до олімпіадного руху відіграє студентський гурток "Математичні методи в інформаційних системах", який працює при кафедрі інформаційних систем та технологій.

Керують гуртком доцент Олена Одарущенко та його заступник здобувач вищої освіти Андрій Єфремов.