Реалізація пілотного проєкту по створенню комплексного плану просторового розвитку територіальної громади

18 квітняя 2023 р. в приміщені Великорублівської селищної ради відбулося робоче засідання ініціативної групи з питань реалізації однієї з технічних складових комплексного плану просторового розвитку територіальної громади – створення ортофотоплану, як основи для подальшої роботи над планом.
Дана зустріч є послідовним етапом по реалізації укладеного меморандуму на регіональному круглому столі «Просторове планування як інструмент реалізації стратегії сталого розвитку в громадах Полтавської області» від 15 березня 2023 р., який проводився під егідою Полтавської обласної воєнної адміністрації за участі компанії Culver Aviation на базі Полтавського державного аграрного університету.
Засідання очолив голова Полтавської районної воєнної адміністрації Дмитро Романов.
Під час засідання в обговоренні та узгодженні технічних складових, етапності проведення, узгодження взаємодії взяли участь заступник директора департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОВА Віктор Скриль, голова Великорублівської селищної ради Вячеслав Олійник, керівник апарату Полтавської РВА Ігор Кірічко, команда пілотів безпілотних літальних апаратів від компанії Culver Aviation на чолі із Владиславом Згуровським, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій Полтавського державного аграрного університету Юрій Уткін, а також представники силових структур.
Підводячи підсумки, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОВА Віктор Скриль наголосив, що цілями проєкту є підтримка розроблення комплексних планів просторового розвитку у громадах області. На прикладі застусування сучасних інформаційних систем і технологій, створення актуальних та якісних ортофотопланів і цифрових моделей місцевості за допомогою БПЛА.