Профорієнтаційний захід кафедри інформаційних систем та технологій

29 березня кафедра Інформаційних систем та технологій нашого університету провела захід, присвячений профорієнтації. Він зібрав не тільки студентів та викладачів, але й майбутніх абітурієнтів, зацікавлених у сфері інформаційних технологій.

На заході виступили асистент кафедри Федорченко Марк Борисович та студентки 2 курсу ІСТ — Шкурба Анастасія та Горда Віталіна. Вони поділились своїми знаннями та досвідом, ознайомили присутніх з актуальними трендами у галузі та освітніми програмами, які пропонує наш університет.

Профорієнтаційний захід дозволив учасникам не лише дізнатися більше про можливості, які відкриваються перед студентами нашої кафедри, але й безпосередньо поспілкуватися з викладачами та студентами, що дало змогу отримати вичерпні відповіді на всі запитання.

Захід став важливим кроком для майбутніх абітурієнтів у виборі професійного шляху і дозволив університету ще раз підкреслити відданість місії готування кваліфікованих фахівців у сфері інформаційних технологій.