Профорієнтаційна робота кафедри Інформаційних систем та технологій

Кафедра публічного управління та адміністрування, в межах підписаного з Котелевською селищною радою договору про співробітництво, 19 квітня 2023 р. радо зустрічала випускників опорних закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 та № 4, гімназії №1 імені С. А. Ковпака Котелевської селищної ради.

Випускників привітала директорка ННІ ЕУПІТ Світлична Алла Василівна, завідувачка кафедри Лозинська Тамара Миколаївна, відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі Дорофєєв Олександр Вікторович.
В  ході оглядових  екскурсій кампусом університету, окремими кафедрами і лабораторіями, де школярів зустрічали працівники цих підрозділів, випускники відвідали кафедру інформаційних систем та технологій. Була проведена оглядова екскурсія кафедрою, зокрема, спеціалізованими комп’ютерними лабораторіями, навчально-дослідною лабораторією вебтехнологій та хмарних обчислень, навчально-дослідною лабораторією інтелектуальних систем, комп'ютерних мереж та Інтернет речей. Також, було представлено Центр підготовки користувачів інформаційної системи Soft.Farm, музей історії розвитку обчислювальної техніки. Викладачі кафедри акцентували можливості інформаційних технологій, використання дронів у сільському господарстві та інших сферах (завідувач Уткін Ю. В., викладачі: Слюсарь І. І., Копішинська О. П., Одарущенко О. Б., Поночовний Ю. Л., інженер  Неділько Т. М.). Школярі побували на практичних заняттях з веб-дизайну студентів 1 курсу  спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, познайомилися зі студентським активом спеціальності інформаційні системи та технології.

В спеціалізованій комп’ютерній лабораторії 202 відбулася доповідь- презентація про спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, доповідь, презентацію та відеоролик «Кафедра інформаційних систем та технологій» представили студенти 1 курсу 2 групи Шкурба Анастасія, Горда Віталіна та Галата Вікторія.
Щиро вдячні селищному голові Котелевської територіальної громади Корост Т. М. та в. о. ректора ПДАУ Аранчій В. І. за можливість організації такої, надзвичайно продуктивної, співпраці. Сподіваємося, що вона буде корисною усім учасникам сьогоднішніх заходів.