Профорієнтаційна робота кафедри інформаційних систем та технологій

05.10.2022 р. на базі відділу верифікації ТОВ «НВП «Радікс» відбувся профорієнтаційний захід з студентами третього курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Полтавського фахового коледжу Національного унівеверситету харчових технологій. Захід було організовано доцентом кафедри інформаційних систем та технологій к.т.н., доцентом Тиртишніковим Олексієм Івановичем. Провів захід керівник відділу верифікації ТОВ «НВП «Радікс» д.т.н., доцент Одарущенко Олег Миколайович. Студентів було ознайомлено із історію підприємства, продукцією, яку підприємство виробляє. Окремо студенти ознайомились із змістом підготовки бакалаврів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології». Після презентації відбулось жваве обговорення перспектив розвитку сучасних інформаційних технологій в Україні.