Профорієнтаційна поїздка до Прилуцького технічного коледжу

9 квітня команда викладачів ПДАУ разом з асистентом кафедри інформаційних систем та технологій Марком Федорченком відвідала Прилуцький технічний фаховий коледж. Ця поїздка стала частиною профорієнтаційного туру, спрямованого на виявлення та підтримку молодих талантів, зацікавлених у технічних спеціальностях.

На заході наші викладачі представили освітні програми та перспективи, які відкриває навчання на кафедрі інформаційних систем та технологій. Вони розповіли про новітні дослідження, студентські проєкти та можливості для розвитку, які наш університет пропонує своїм студентам.

Особливу увагу було приділено практичним аспектам навчання. Марк Федорченко провів майстер-клас з програмування, демонструючи студентам базові техніки та підходи в IT-сфері. Це дозволило учасникам заходу краще зрозуміти, як теоретичні знання можуть бути застосовані на практиці.

Відгуки студентів коледжу були надзвичайно позитивні. Вони висловили зацікавленість у додаткових заходах та висловили бажання дізнатися більше про можливості, які їм може забезпечити навчання в нашому університеті.

Ця профорієнтаційна поїздка не тільки зміцнила зв'язки між нашим університетом та Прилуцьким технічним фаховим коледжем, але й стала важливим кроком на шляху до виховання наступного покоління фахівців у сфері інформаційних технологій.